Pozyczka bez sprawdzania w bazach

Udzielamy pożyczek bez sprawdzania w bazach dla osób posiadających zadłużenie w BIK,BIG i
KRD.

Zabezpieczeniem weksel + umowa cp.

WYŁUDZACZOM DZIĘKUJĘ!!!!!

APLIKUJ O POŻYCZKĘ

  52 Komentarzy

  1. Witam, potrzebuję pożyczki oddłużeniowej pod weksel w wysokości 50000zł. Wpadłem w spiralę zadłużenia w chwilówkach. Szukam pomocy, muszę spłacić zaległości żebym mógł spokojnie wychodzić na prostą. Jeżeli jest Pan w stanie udzielić mi takiej pomocy finansowej bardzo proszę o kontakt prusik.pawel@gmail.com.
   Paweł

  2. Witm proszę o kontakt mailowy, jestem zainteresowany ofertą. Posiadam stały dochód, potrzebuje 20tys. Rata może oscylować w granicy 1000zł.
   Pozdrawiam

  3. Bardzo pilnie potrzebuję kredytu do 80.000 zł najlepiej na 10 lat, żeby wyklarować kilka nagłych spraw w życiu.
   Jestem w sytuacji, w której nie jestem w stanie otrzymać kredytu w banku, dlatego najbardziej interesuje mnie kredyt pod weksel.
   Proszę o kontakt

  4. Witam,pilnie potrzebuje pana pomocy potrzebuje na spłatę zobowiązan 30000 na 5 lat z możliwoscia spłaty wczesniej mam umowę o pracę na czas nieokreślony dodatkowo maz pracuje za granica ale nikt niechce nam pozyczyć powodu ze maz niema wpłat na polskie konta a ja mam zadłuzenia na umowe weksel moj email kati030572@interia.pl tel,884389710

  5. Jestem zainteresowana pożyczką długoterminową. Mam stałe zatrudnienie w tej samej firmie od 2002 roku, mam 37 lat, umowa o pracę na czas nieokreślony, zarobki 3200 zł. Bardzo proszę o pomoc.

  6. Witam,
   chciałbym uzyskać iformacje, jakie warunki należy spełnić aby otrzymać pożyczkę? Interesuje mnie kwota w wysokości do 29 000 złotych na dłuższy okres.

  7. agata ćwiklińska

   Dzień dobry
   interesowala by mnie kwota pozyczki 6 tys zl
   jakie warunki trzeba spleniac?
   proszę się do mnie odezwac.
   dogadamy się na pewno.
   pozdrawiam

  8. Proszę bardzo o pożyczkę w kwocie 80000 tyś zł. Chciałbym wyjść ze spirali długów i mieć jedną ratę do spłacenia. Mam stałą pracę i jestem w stanie płacić 1800 zł miesięcznie.

  9. WITAM NIESTETY NIE POSIADAM NIC POD HIPOTEKE BARDZO POTRZEBUJE POMOCY FINANSOWEJ POSIADAM STALY DOCHOD UDOKUMENTOWANY 1406 ORAZ PRACUJE BEZ UMOWY 1000 MAZ MA RENTE 840 BLAGAM O POMOC KAZDA KWOTA BEDZIE DLA MNIE POMOCNA MOJ MAZ CHORUJE NA RAKA MOZGU PORUSZA SIE NA WOZKU JA JESTEM OSOBA ZDROWA JEDNAK DOPADL NAS KRYZYS FINANSOWY BARDZO PROSZE O POMOC I SZYBKA ODPOWIEDZ POZDRAWIAM EWA MOJ ADRES MAIL ekubis1973@wp.pl POTRZEBUJEMY PILNIE 20-30 TYS JESTESMY W STANIE PLACIC MIESIECZNIE 500-700 ZL MOJ NUM.TEL.883730914 BLAGAM O POMOC EWA

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *