Pozabankowa pożyczka prywatna bez bik i krd

Pożyczki ratalne bez baz od prywatnego inwestora, pozabankowa pożyczka prywatna bez bik i krd

Spłata rat co miesiąc na konto. Bez kruczków. pozyczki prywatne z komornikiem

Możliwe duże kwoty. Maksymalny okres spłaty to 72 miesiące.

 

APLIKUJ O POŻYCZKĘ

  60 Komentarzy

  1. Witm proszę o kontakt mailowy, jestem zainteresowany ofertą. Posiadam stały dochód, potrzebuje 20tys. Rata może oscylować w granicy 1000zł.
   Pozdrawiam

  2. Dzień Dobry, jestem zainteresowana finansowaniem, proszę o przesłanie szczegółów, kwota 100 000 zł na okres 72 miesięcy.

   Pozdrawiam i dziękuję

  3. Bardzo pilnie potrzebuję kredytu do 80.000 zł najlepiej na 10 lat, ale każda pomoc się przyda.
   Jestem w sytuacji, w której nie jestem w stanie otrzymać kredytu w banku, dlatego najbardziej interesuje mnie kredyt pod weksel.
   Proszę o kontakt

  4. Witam
   Szukam pożyczki z kapitału prywatnego ~10-15tys.zł/4÷6m-cy netto, złe bazy, akceptuję niekonwencjonalne …%, udokumentowane różne źródła dochodu, gwarantujące zwrot w terminie. Moje średnie dochody netto za ostatnie 5 lat > ok. 6000 zł/m-c (potwierdzone dokumentami). Do rozpatrzenia każda rozsądna propozycja, janask1111@wp.pl

  5. Poszukuję prywatnego inwestora do nowo powstającej spółki z branży OZE( ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII), jaki i branż pobocznych. Temat bardzo przyszłościowy obarczone zerowym ryzykiem. Posiadam wiedzę, doświadczenie, uprawnienia brak mi natomiast kapitału.

  6. Potrzebuję pilnie pożyczkę na kwotę minimum 25 000 nawet do 50000 zl na możliwy najdłuższy termin.Mam stałą umowę o pracę, dochód netto średnio ponad 3000 zł.

  7. Pilnie potrzebuję pożyczyć 30000,00 zł. Proszę o informacje na temat warunków jakie muszę spełnić aby otrzymać pożyczkę oraz jakie są koszty udzielenia pożyczki.

  8. Magdalena Andrzejewska

   Potrzebuje pilnie pozyczki w kwocie7000zl na max okres splaty prosze w miare możliwości o pilny kontakt jest to dlamnie naprawde sprawa bardzo pilna i prosze o pomoc

  9. Witam potrzebuje pozyczki w kwocie 8000 ns okres 3 max 4 miesiecy. Akceptuje tez wysoki proocent. Bez przedplat. Pracuje i mam dochod. Jedyne czego mi brakuje to czas. Prosze o kontakt

  10. Witam serdecznie!!

   Potrzebuję pożyczki w wysokości 7.000.00. Jestem osobą pracującą w wieku 47 lat. Mam umowę o pracę. Jestem gotowa podpisać weksel. Chciałabym spłacać pożyczkę w miesięcznych ratach. Proszę przedstawić mi swoje warunki.

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *