dam pozyczke na procent

Potrzebujesz pieniędzy?
Jesteś w dobrym miejscu.

Jedyna taka pożyczka prywatna od zaraz!

OFERUJEMY:
– wysokie kwoty
– długi okres kredytowania
– możliwość obniżenia raty
– rzetelną obsługę

Zadzwoń po więcej informacji już teraz.
Kontakt

  APLIKUJ O POŻYCZKĘ

   8 Komentarzy

   1. Witam. Potrzebuje od 80-120tys w tym przedziale . Dość pilnie ale od osoby prywatnej. Mam stały dochód bo pracuje . Mogę 1.000zl m. -c płacić raty. Umowa c.p. bo nie posiadam żadnego zabezpieczenia oprócz pracy .

   2. Witam. 19.07.2017 założyłem własna firmę. niestety zabrakło mi gotówki na zakup samochodu i sprzętu budowlanego. starałem się o jakiekolwiek kredyty ale nic z tego ze wzgledu na stare zaległosci w bik.szukam jakichkolwiek źródeł finansowania i pomocy do w pełni rozwinięcia firmy. zajmuje się usługami remontowo wykończeniowymi. kwota która mnie interesuje to 25 tys zł na okres 24 miesięcy. niestety aktualnie nie posiadam nieruchomości więc jedynym zabezpieczeniem pozostaje Umowa CP weksel. posiadam rownież poręczyciela.
    Ratę którą będe w stanie spłacać to 1500zł miesiecznie. andrzej.m.s@wp.pl

   3. Witam serdecznie.
    Bardzo pilnie potrzebuje pozyczki prywatnej najchętniej od osoby prywatnej ewentualnie instytucji. Jestem w sytuacji negatywnej bazy bik i big jako osoba fizyczna do wglądu. Do tej pory pracowałem na czarno, caly czas pobieram swiadczenie z ZUS, Od niedawna rozpoczalem dzialalnosc gospodarcza, mam kilka kontraktow i mozliwosc rozwoju biznesu. Potrzebuje na inwestycje 37tys zl.Sprawa jest bardzo pilna ponieważ od 8 lipca mam inwestycje do realizacji. Jestem w stanie pojsc na splate do 90 miesięcy za odpowiedni %Zdaje sobie sprawę ze może być wysoki. Proszę o kontakt, miross85@onet.pl

   Dodaj komentarz

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *